Vodafone Süpernet Tarifeleri Yaz Kampanyası Fiyatları

Bu yaz evinize Vodafone ADSL veya FİBER alın, hem %50 indirimden hem de Anahtar Teslim Hizmeti’nden faydalanın. Avantajlı Ev internet Tarifeleri ve Fiyatları

Vodafone'dan Evlere Telefonsuz ADSL ve Fiber İnternet Paketleri

Vodafone Sınırsız Adsl internet ve Fiber internet paketleri.
Vodafone Süpernet ile siz de evinize ev telefonu bağlatma gerekliliği olmadan vodafone ev internet paketleri ile tanıştırın. En ucuz, en hızlı ev telefonsuz internet tarifeleri ile hızlanın.  • 1

  Vodafone Net Evde İnternet Tarifeler ilk 6 ay veya ilk 12 ay indirimli fiyata.

 • 2

  Modem ücreti aylık 6.90TL + ücretsiz kurulum

 • 3

  Tüm İnternetlerde AKN yoktur. Web başvurlarına özel fiyatlar.

 • 4

  Vodafone’lu olmak artık çok kolay; Abonelik Evraklarınızı Kapınıza Kadar Getiriyoruz!


 • 1Vodafone Net FiberMax Tarifeler ilk 6-12 ay indirimli fiyata. Üstelik Vodafone Faturalı Bireysel Müşterilerine özel 1 yıl boyunca -5 TL ek indirim.
 • 3Fiber Optik Kablo alt yapı ile maxsimum hız. Ücretsiz aktivasyon. 500TL taahhüt cayma bedeli karşılama.
 • 2

  Modem istenirse, aylık 6.90TL + ücretsiz anahtar teslim kurulum

 • 3Tüm Paketler AKN Yoktur ve Yalın İnternettir.
 • 4Vodafone’lu olmak artık çok kolay; Abonelik Evraklarınızı Kapınıza Kadar Getiriyoruz!


Evde sınırısız telefonsuz Vodafone internet tarifeleri, 8Mbps'den 100Mbps'ye varan hız seçenekleri en uygun fiyatlara. İletişim formumuzu doldurabilir, ev interneti tarife uzmanlarımızın yönettiği canlı destek hattından bilgi alabilir veya 0850 480 0 547 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşıp Vodafone Ev İnterneti Paketleri hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Başvurun Sizi Arayalım

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.


Eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın

Evinize Vodafone Evde İnterneti tercih edin, sadece 5 adımda sizi hiç uğraştırmadan internetinizi bağlayalım.

İnternet başvuru formundan veya 0850 480 0 547 arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SüperNet ev internet paketlerine başvurduğunuzda internet portunuz aktiflenir.

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Anahtar Teslim Kurulum ekibimiz randevu için sizi arar ve müsait olduğunuzda evinize gelir.

Bina içi kablolama ve evinizin içindeki bağlantıyı kontrol eder.

Uçtan uca modem ve internet kurulumunuzu sağlar. Böylece siz de usta usta gezmeden evinizden rahat kurulumun keyfini yaşar ve internete bağlanırsınız.

Vodafone Net Evde İnternetli olmak çok kolay

vodafone ev internetleri

Vodafone Net Evde İnternette evinizin ihtiyacına göre bir tarife mutlaka var! Başvurunuzu yapın evinize en uygun tarifeyi size önerelim

Vodafone Net Kampanya Açıklamaları

Vodafone Süpernet Yeni ADSL Yaz Kampanyası

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 31.08.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya şartları Öğrenci paketi için 12 Aylık, diğer tüm paketler için 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • 12 ay taahhütlü 24 Mbps- Limitsiz - 100 GB AKN'li Öğrenci paketinden sadece 26 yaşın altındaki aboneler faydalanabilir.
 • Vodafone Süpernet Yaz Kampanyası ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • Kampanya dâhilinde limit ve altyapının desteklediği azami internet hızına kadar internet hızı yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL'lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 117,6 TL olan modem bedeli Aboneye 24 aylık fatura dönemi boyunca vergiler dahil aylık 4,90 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya Abonenin talebine göre Abonenin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Kampanya kapsamında Vodafone Net'ten modem alan Abonenin modem kurulumu talep etmesi durumunda vergiler dahil 60 TL olan modem kurulum hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 24 Mbps ve üzeri hızlarda Abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Eko Aile Esnek Paketinde fatura dönemi sonuna kadar Abonenin internet kullanımı (download) paketin kotası olan 40 GB'tan az olduğunda, kullanım için kampanya aylık bedeli olan 49,90 TL faturalandırılacaktır. Abonenin ay içerisindeki kullanımı paketin kotasını (40 GB) aştığında, abonenin internet veri kullanımı 0,0014 TL/MB olarak kullanıma göre ücretlendirilecektir. Pakette kullanım bazlı ücretlendirme 50 GB'a kadar devam edecek olup, azami fatura bedeli (aylık kullanım 50 GB'a ulaştığında) 64,90 TL olacaktır. Abonenin aylık veri kullanımı paketin adil kullanım noktası olan 50 GB limitini aştığında, internet (download) kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecek ve dönem sonuna kadar herhangi ekstra bir ücretlendirme olmadan bu hızda hizmet verilecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda (8 Mbps) hizmet verilmeye devam edilecektir.Gece 02:00-08:00 arasında internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Eko Aile Duran Paketi kullanan Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı paketin kotasına ulaştığında (40 GB), Abonenin dönem sonuna kadar internet kullanımı durdurulacak ve dönem sonunda Abonenin seçmiş olduğu hızda (8 Mbps) kota kullanımı sıfırlanarak hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Eko Aile paketleri için bir fatura döneminde kullanılmayan kota bir sonraki aya aktarılamaz.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı Eko Aile Esnek Paketi ve Eko Aile Paketi için 3 Mbps, Çekirdek Aile Paketi için 5 Mbps, Öğrenci ve Genç Aile Paketleri için 8 Mbps ve Genç Profesyonel Paketi için 16 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arasında internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, cihaz aylık bedeli, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Aboneye taşındığı yeni lokasyonda Fiber/Fiber Hız hizmetinin sunulamaması durumunda, Abonenin Vodafone Net tarafından sunulan ADSL hizmetlerine ilişkin kampanyalardan birine geçiş yaparak Vodafone Net'ten hizmet almak istememesi durumunda Abonenin bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.
 • Abonenin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, varsa kalan cihaz bedelleri, alınmayan aktivasyon ücretleri, başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra Abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Vodafone Süpernet Yaz Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Bu kampanya Vodafone Net Arayarak: 0850 480 0 547 veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.


1. Vodafone Net İnternet hizmeti nedir?
Vodafone Net İnternet hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan ADSL ya da Fiber hizmetidir. Vodafone Net İnternet hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.

2. Vodafone Net ADSL hizmeti nedir?
Vodafone Net ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan talebe göre limitli ya da limitsiz seçenekleri bulunan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

3. Vodafone Net Fiber hizmeti nedir?
Vodafone Net Fiber hizmeti alt yapının uygun olduğu bölgelerde 100 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

4. Vodafone Net Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?
Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.

5. Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?
Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL, Telefonsuz Fiber bedeli 18 TL’dir.

6. Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?
  • Mevcutta kullanılan internet hizmetini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak
  • Yeni bir internet talebinde bulunarak

7. Vodafone Süpernet Yaz Kampanyası Kampanyası nedir?
  • Anahtar Teslim Tarifeler ile her evin ihtiyacina uygun olan ev interneti tarifeleridir.
  • 24 ay (belirli paketlerde 12 ay) boyunca İnternetin ister Fiber ister ADSL olsun çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu avantajlı kampanyadır.
  • 8 Mbps’den 50 Mbps’e kadar hızlardan faydalanılabilir.
  • 24 ay (belirli paketlerde 12 ay) abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Talebe göre internet bağlantısı hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak alınabilir.
8. Vodafone SüperNet Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası ile faydalanabileceğim tarifeler nelerdir?


(*) 12 ay taahhütle 26 yaş altı abonelere sunulmaktadır.
  • Öğrenci paketi sadece 26 yaş altındaki abonelerin kullanımına açıktır. Bu yaş sınırının üzerindeki aboneler bu pakete üye olamamaktadır.

9. Peki evime uygun hangi tarifeyi seçmeliyim?
Önerilerimiz şu şekilde:
  • Hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara Eko Aile Tarifeleri
  • Fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara Genç Aile Tarifesi
  • İlk evimde her şeyim maksimum olsun diyenlere Genç Profesyonel Tarifesi
  • Uzun dönem söz vermek istemeyen ve bol içerik arayan gençlere özel 12 ay kontratlı Öğrenci Tarifesi
  • Ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım diyenlere Dijital Aile Tarifesi

10. 120 TL cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?
Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli görünen faturanızı Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.

11. Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?
Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

12. Vodafone SüperNet kampanyasına katılım için gerekli şartlar nelerdir?
Paket bilgilerinde de verildiği üzere;
  • Kampanya Vodafone Net abonesi olup halihazırda bir cihaz kampanyasından faydanalanan mevcut müşteriler hariç, tüm yeni ve mevcut abonelere açıktır.
  • Öğrenci paketi sadece 26 yaşın altındaki abonelerin kullanımına açıktır. Bu yaş sınırının üzerindeki aboneler bu pakete üye olamamaktadır.
  • Diğer paketlerde kampanyadan faydalanmanız için başka herhangi bir şart bulunmamaktadır.

13. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?
117,60 TL değerindeki kablosuz modem 24 ay taksitle veya Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli tüm paketler için 24 ay taksitle vergiler dahil aylık 4,90 TL’dir.
Öğrenci Paketi’ndeki Aboneler modem için 24 ay taksit tercih etmişse, internet hizmetinin taahhüt süresi olan 12 ay boyunca modem taksidini aylık vergiler dahil 4,90 TL olarak faturalandırılacak olup Abone’nin internet hizmetinin taahhüt süresi olan 12 ay sonunda Vodafone Net internet hizmetini iptal ettirse dahi modem taksidinden kalan taksit tutarı 12 ay daha aylık vergiler dahil 4,90 TL olarak faturalandırılmaya devam edecektir.

14. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?
Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize kurulum servisi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda xDSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir.
Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

15. Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?
Alınan hizmetle ilgili bedeller ve modem bedelleri dışında başka ücret ödenmeyecek. Modem alan müşterilerimize kurulum servisi de ücretsiz sunulmaktadır.

16. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?
Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Öğrenci paketlerine abone olabilmeniz için 26 yaş altında olmanız gerekmektedir.

17. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?
Kampanya 30 Haziran 2017 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

18. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?
  • TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport
  • İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname
 İlgili sözleşme ve başvuru formları

19. Vodafone SüperNet hizmeti ne zaman aktif hale gelecektir?
Evraklarınız teslim alındıktan sonra, Türk Telekom ve Vodafone Net’teki aktivasyonların tamamlanması 10 gün alabilmektedir. 10 gün içerisinde herhangi bir kesinti olmaksızın internet ve telefon hizmetleriniz aktif olacak ve size bilgi iletilecektir.

20. Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?
Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.com.tr sitesinde yer alan internet ve telefon hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.

21. İnternet hız ve kotamı nasıl değiştirebilirim?
Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 542 0 542) arayabilirsiniz.

22. İnternet hattımı nasıl iptal ettirebilirim?
0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.

23. İnternet hizmeti iptal edilirse ne olur?
Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda verilen indirimler, varsa kalan cihaz taksit bedelleri, Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, kurulum bedeli ve eğer taksitli modem aldıysanız kalan modem taksit tutarı ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.

24. Fiber hizmetinden faydalanırken taşındığımda altyapı sağlanamazsa iptal nedeniyle ceza ödenir mi?
Taşınılan adreste Fiber hizmeti sağlanamayan durumlarda, aboneye ADSL hizmetine geçiş yapmak ve yeni bir taahhüt verilmesi koşuluyla cezai işlem uygulanmaz.

25. Eko Aile Esnek Paketinde uygulanan standart aylık ücretlendirme ve kota aşım ücreti nedir?
Eko Aile Esnek Paketinde fatura dönemi sonuna kadar Abonenin internet kullanımı (download) paketin kotası olan 40 GB’tan az olduğunda, kullanım için kampanya aylık bedeli olan 49,90 TL faturalandırılacaktır. Abonenin ay içerisindeki kullanımı paketin kotasını (40 GB) aştığında, abonenin internet veri kullanımı 0,0014 TL/MB olarak kullanıma göre ücretlendirilecektir. Pakette kullanım bazlı ücretlendirme 50 GB’a kadar devam edecek olup, azami fatura bedeli (aylık kullanım 50 GB’a ulaştığında) 64,90 TL olacaktır. Abonenin aylık veri kullanımı paketin adil kullanım noktası olan 50 GB limitini aştığında, internet (download) kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecek ve dönem sonuna kadar herhangi ekstra bir ücretlendirme olmadan bu hızda hizmet verilecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda (8 Mbps) hizmet verilmeye devam edilecektir.

26. Eko Aile Duran Paketinde uygulanan standart aylık ücretlendirmesi nedir? Kota aşımı yapılabilir mi?
Eko Aile Duran Paketi kullanan Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı paketin kotasına ulaştığında (40 GB), abonenin dönem sonuna kadar internet kullanımı durdurulacak ve dönem sonunda Abonenin seçmiş olduğu hızda (8 Mbps) kota kullanımı sıfırlanarak hizmet verilmeye devam edilecektir. Kotaya ulaşıldığı zaman internet kullanımı durdurulacağı için kota aşımı yapılamaz. İnternet kullanımı için Aboneye paketin aylık kampanyalı ücreti faturalandırılacaktır.

27. Kotalı Eko Aile Paketleri için bir önceki aydan kalan kotamı sonraki fatura dönemi kullanılabilir miyim?
Hayır. Kota aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan kota bir sonraki fatura dönemine devredilmez.

28. Adil kullanım noktalı (AKN’li) paketler için, adil kullanım noktası aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?
Hayır, adil kullanım noktası aşılması durumunda herhangi ek bir ücret ödenmez. Yalnızca internet download hızı bir sonraki fatura dönemine kadar ilgili paketin Adil Kullanım Noktası sonrası hızına düşürülür. Adil kullanım noktası aşılması durumunda 8 Mbps hızlı Eko Aile Esnek ve Eko Aile paketlerinin hızı 3 Mbps’a, 16 Mbps hızlı Çekirdek Aile paketinin hızı 5 Mbps’a, 24 Mbps hızlı Genç Aile ve Öğrenci paketlerinin hızları 8 Mbps’a ve 50 Mbps hızlı Genç Profesyonel paketinin hızı 16 Mbps’a düşürülecektir. Fatura dönemi sonunda paketler tekrar ilk hızlarına yükseltilir.

29. Bir önceki aydan kalan adil kullanım kotamı sonraki fatura dönemi kullanılabilir miyim?
Hayır. Adil kullanım kotası aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan kota bir sonraki fatura dönemine devredilmez.

30. Kampanya taahhüt süresi içinde İnternet hattı dondurulabilir mi?
Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar Fiber hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık İnternet erişim ücreti alınmayacaktır. İnternet erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

31. Güvenli internet satın alabilir miyim?
Güvenli internet kapsamında alttaki profillerden biri seçilebilir:
1) Aile Profili (alttaki sitelerden girilmen istenmeyenler)
a) Oyun Siteleri
b) Sohbet Siteleri
c) Sosyal Medya Siteleri
2) Çocuk Profili

32. Statik IP hizmeti satın alabilir miyim?
Aylık 9 TL karşılığında statik IP hizmeti satın alınabilir.

33. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?
Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. 0 850 542 0 542 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.

34. Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?
Vodafone Net ’in fatura kesim tarihi her ayın 2’si ve15’idir. Hizmetteki indirim ,hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.

35. Vergi tutarı nedir?
Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

36. İnternet hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?
Hizmet için her ay fatura adresine postayla gönderilen standart faturanın yanısıra e-posta adresine gönderilmek üzere elektronik fatura hizmeti de sağlanmaktadır. www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0 850 542 0 542’yi aramanız yeterlidir.

37. İnternet kotasının ne kadarının kullanıldığı nasıl öğrenilebilir?
www.jetfatura.com adresinden fatura ve kota detayları görülebilir.

38. Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?
Jetfatura şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 542 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.

36 .Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 480 0 547 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.
Vodafone'lu olmak çok kolay

Vodafone tarifeleri için başvuru formunu doldurup gönderin. Vodafone Net müşteri telsilcimiz sizi arasın paketler ile ilgili bilgilendirsin. Dilediğiniz paketi için işleminizi başlatsın. Ekibimiz kapınıza gelsin.

Başvuru FormuSüpernetli ol