Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Tarifeleri


Kesintisiz Maksimum hız Dijital dükkan fibermax tarifelerinde.

Fibermax 50 Fibermax 100
iş kurulsal internet hızı HIZ 50 Mbps'e kadar 100 Mbps'e kadar
iş kurulsal internet Akn KOTA LİMİTSİZ LİMİTSİZ
iş kurulsal internet Akn ADİL KULLANIM NOKTASI 50 Gb 100 GB
+ Digitürk Play
3 ay 29,90 TL 6 ay 39,90 TL
21 ay 59,90 TL 18 ay 79,90 TL
Hemen Başvur Hemen Başvur

Online Başvuru

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

Dijital Dükkan almanız için 7 neden

Vodafone SüperNet ister evde ister işyerinde özel kampanyalarını tercih için 3 neden.

Fibermax dijital dukkan

1000 Mbps'e varan gerçek fiber hızı

Dijital Dükkan FiberMax Paketleri ile Fiber hızını Vodafone kalitesiyle yaşarsınız.

Digiturk Play Spor extra paketi Hediye

Digiturk Play Spor extra paketi Hediye

Maksimum hızlı internetin yanında, Digitürk Play Spor Extra ya da Digiturk Play Eğlence paketlerinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik 4 hafta boyunca ÜCRETSİZ LİG TV hediyemiz.

%50 indirim faydası

%50 indirim faydası

Dijital Dükkan Fibermax 6 aya varan %50 indirim kampanyası ile yüksek hıza oldukça avantajlı fiyatlarla sahip olursunuz.

Ücretsiz modem

Ücretsiz modem

Üstelik fiber hızına modem ücreti de ödemeden sahip olursunuz.

Ücretsiz kurulum

Ücretsiz kurulum

Kurulum derdine son! Ücretsiz kurulum hizmeti de hediyemiz.

2 günde aktivasyon

2 günde aktivasyon

Beklemeden Fiber hızına maksimum 2 günde kavuşursunuz.

Cayma Bedeli bizden!

Cayma Bedeli bizden!

Üstelik farklı bir operatör kullanıcısıysanız taahhüt cayma bedelinizi 500 TL'ye kadar karşılıyoruz..

Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Kampanyası - Esaslar

Digiturk Play

Digiturk Spor Extra ya da Eğlence paketi sayesinde doya doya maç ve sinema keyfi yaşamak için.

 • İster Spor Extra Paketi ile dilediğinizce maç keyfi,
 • İster Eğlence Paketi ile dilediğinizce film keyfi,

Ultra Limitsiz İnternet

Dukkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.

 • İster sabah 7’den akşam 7’ye kadar çalışma saatleri boyunca, ister 7/24 tüm gün boyunca bulunduğunuz lokasyonun sağladığı en yüksek hızda,
 • Hiçbir kota olmadan gerçek sınırsız özelliği.

Dijital Sabit Hat

Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.

 • Hiç bir sabit ücreti olmadan
 • Sadece konuştukça ödeyebilme özelliği.

Tablet

Samsung Tablet sayesinde hem Digiturk Play’inizi hem internetinizi işyerinizin dilediğiniz noktasında kullanabilmek için.

 • Samsung Galaxy Tab 3Lite 7” WiFi sterseniz +15 TL' ye

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 480 0 547 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Kampanyasından bireysel şahıs işletmeleri ve kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin seçimine göre 12 Aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence paketi üyeliği  ücretsiz olarak Abonenin kullanımına sunulacaktır.
 • Abonenin 12 aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalabilmesi için üyeliğini abonelik aktivasyonu sonrasındaki 2 ay içerisinde aktive etmesi gerekmektedir, son aktivasyon tarihi ise 31 Aralık 2017 olacaktır. Abone internet hizmeti aktivasyonu sonrasında cep telefonuna gelecek aktivasyon SMS’inde belirtilen adımları takip ederek Digiturk Play üyeliğini aktive edebilir.
 • Abonenin 12  aylık Digiturk Play üyeliğini başlatmasının ardından Abonelere, Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonu sona ermediği sürece 4 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi (Standart Kalite) ayrıca hediye olarak sunulacaktır.
 • Kampanya  dahilinde hediye olarak sunulan Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliği bir başkasına devredilemez ve sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Abone, Digiturk Play üyeliği devam ederken, ücretsiz Digiturk Play üyeliği sunan başka bir Vodafone Dijital Dükkan Fibermax paketine geçerse,  bu Kampanya dahilindeki Digiturk Play üyeliği devam eder ve geçiş yaptığı Vodafone Dijital Dükkan Fibermax paketinin içeriğindeki Digiturk Play hediyesini kullanamaz.
 • Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Tarifeler ile Aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre ilgili pakette belirtilen aylar boyunca indirimli olarak ilgili pakette belirtilen farklı fiyatlardan faturalandırılır.
 • Aynı kampanya dâhilinde aynı tür hizmetler içinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre ücretlendirilir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 500 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı  faturanın Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında modem abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacak ve modem kurulum hizmeti Abone’ye ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya dahilindeki tüm paketler için upload hızı 5 Mbps ve (upload) adil kullanım noktası 50 GB’tir.
 • Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı Vodafone Dijital Dükkan Fibermax 50 Mbps 50 GB paketi için 16 Mbps, Vodafone Dijital Dükkan Fibermax 100 Mbps 100 GB Paketi için 24 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (upload), adil kullanım noktasını (50 GB) aştığında, upload hızı 1 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin download ve upload hızlarından hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez, tek seferde 90 (doksan) ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Aboneye taşındığı yeni lokasyonda Fibermax hizmetinin sunulamaması durumunda, Abonenin Vodafone Net tarafından sunulan ADSL ya da Fiber/Fiber Hız hizmetlerine ilişkin kampanyalardan birine geçiş yaparak Vodafone Net’ten hizmet almak  istememesi durumunda Abonenin bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir. 
 • Abonenin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğini taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, varsa cihaz bedelleri, alınmayan aktivasyon ücretleri, başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kampanya kapsamında hediye edilen 12 aylık Digiturk Play üyeliği de iptal edilecektir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir. 
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce veya sonrasında hizmetin devamı süresince herhangi bir zamanda sona ermesi durumunda, kendisine teslim edilen modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 10 (on) gün içinde Vodafone Net tarafından bildirilen kargo firmasına Vodafone Net’e gönderilmek üzere Abone tarafından teslim edilmesi gerekmektedir. Bu koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli Aboneye belirtilen son gönderim süresini takip eden ilk fatura döneminde faturalandırılır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra Abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Digiturk Play ücretsiz kullanım hakkı aktif edildikten 12 ay sonrasında iptal olacak ve aynı tarife içerisinde ücretsiz olarak yenilenemeyecektir. 
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve seçilen hizmetin liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone,Vodafone Dijital Dükkan Fibermax Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

 

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 480 0 547 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.
Vodafone'lu olmak çok kolay

Vodafone tarifeleri için başvuru formunu doldurup gönderin. Vodafone Net müşteri telsilcimiz sizi arasın paketler ile ilgili bilgilendirsin. Dilediğiniz paketi için işleminizi başlatsın. Ekibimiz kapınıza gelsin.

Başvuru FormuSüpernetli ol